KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

EcoStep

Bezvodé pisoáry

Firma Ecostep dodává na trh ekologické vybavení toalet.

                               ČÍSTĚ - EKOLOGICKY - BEZ ZÁPACHU

 

Ecostep je společnost zabývající se ekologickým vybavením toalet. Výrobky značky Ecostep Vám pomohou snížit spotřebu papírových ručníků, vody i elektřiny. Díky jejich produktům můžete udržet toaletu hygienicky čistou a bez zápachu.

K ekologickému vybavení patří právě bezvodé pisoáry, které jsou jedničkou na trhu.

Co znamená bezvodý? Pro svou instalaci nepotřebuje napojení na vodu. Bez vody = bez zápachu.

Všechny produkty Ecostep jsou bezdotykové, ekologické a antibakteriální. Maximálním možným způsobem zamezují šíření bakterií a virů.

Instalací bezvodého pisoáru snížíte náklady za vodu a energie. S každým použitím bezvodého pisoáru ušetříte 1,5 l vody. Pisoár je 100 % bez zápachu a bakterií. Zajišťuje zcela hygienický provoz. Keramika pisoáru má speciální povrch, na kterém se nausazují nečistoty. Proto zajišťuje snadné čištění, které zvládnete během 20 sekund. Pisoár stačí postříkat biologickým čističem.

Bezvodý pisoár je šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje patentované ventily s garantovanou životností 6 - 18 měsíců. Konkurenční ventily musíte měnit již po 2 až 4 měsících.

V nabídce firmy EcoStep naleznete několik variant bezvodých pisoárů. Provedení ze sanitární keramiky, nerez v antivandal variantě a pisoár ze sklolaminátu.

 EcoStep P1

          Hlavní výhody:

  • UŠETŘÍ vysoké náklady
  • ZBAVÍ nepříjemných zápachů z toalet
  • SNÍŽÍ ucpání odpadních trubek až o 80 %
  • ZVÝŠÍ standard a čistotu toalet
  • GARANTUJE životnost ventilu
  • NAHRADÍ 99 % konkurenčních ventilů
  • ZARUČÍ hygienický provoz
  • POMŮŽE k cerifikátu LEED a ISO

 

Výrobky firmy Ecostep jsou ideální pro restaurace a bary, hotely, letiště, sportovní a relaxační centra, zdravotnická zařízení, potravinářské provozy, školy, kina, bytové jednotky, domy a další.

Firma Ecostep nabízí pravidelný servis, údržbu, čištění a výměny náhradních dílů na všechny jejich produkty. V případě, že nastane jakýkoliv problém s výrobkem, garantuje servis nebo výměnu do 48 hodin.

Pokud Vás tento výrobek zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Podrobnější informace, specifikaci, jednotlivé produkty a úsporu naleznete v přiloženém katalogu. V případě zájmu Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Poptávkový
formulář


Soubory ke stažení


Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
29.10. ZAVŘENO
Inventury 2022