KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

O nás

Jsme velkoobchod - maloobchod v sortimentu voda - topení - plyn - koupelny s prodejnami v Kroměříži, Hulíně, Holešově a Bystřici pod Hostýnem.
Předmětem naší hlavní činnosti je prodej zboží a materiálu obchodním organizacím, montážním firmám a koncovým zákazníkům.
V našem sortimentu naleznete vše pro instalaci rozvodů vody a odpadů, kompletní nabídku zboží a materiálu pro topení a rozvody plynu a široký sortiment zboží pro vaši koupelnu.
Zakoupit u nás můžete i různé nářadí, nástroje, montážní a spojovací materiál pro realizaci prací spojených se sortimentem námi nabízeného zboží.
Některé nástroje a nářadí si u nás můžete i zapůjčit.
Na prodejnách v Kroměříži a v Holešově si můžete nechat vyhotovit grafický návrh vaší nové koupelny, kde vám zároveň naši zkušení pracovníci pomohou navrhnout celkovou koncepci koupelny i její jednotlivé prvky.

Historie firmy:

Firma KTO Haná s.r.o. je na trhu od 4.1.1995, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku jako K.T.O. Hulín s.r.o. a postupnými transformacemi prošla až do současného stavu.

Sídlo firmy a zároveň první provozovnu má KTO Haná s.r.o. již od ledna 1995 na adrese U Sv. Anny 931, 768 24 Hulín, kde se nachází prodejna a hlavní sklady.
V dubnu 2002 byla otevřena pobočka KTO Haná s.r.o. v Kroměříži na adrese Husovo náměstí 271/11, kde se nachází prodejna a koupelnové studio.
Třetí pobočka byla zřízena v Bystřici pod Hostýnem od června 2005 na adrese Novosady 451. Zde má KTO Haná s.r.o. prodejnu a sklad.
Čtvrtou pobočkou byla prodejna a sklad v Holešově na adrese Samostatnost 1348 od ledna 2010, která se v květnu 2012 přestěhovala na novou adresu Grohova 785/4.

 

Sídlo firmy a prodejna v Hulíně

KTO prodejna Hulín KTO prodejna Hulín
KTO prodejna Hulín

 

Koupelnové studio a prodejna v Kroměříži

Koupelnové studio Kroměříž

 

Prodejna a sklad v Holešově

KTO prodejna Holešov KTO prodejna Holešov

 

Prodejna a sklad v Bystřici pod Hostýnem

KTO prodejna Bystřice pod Hostýnem KTO prodejna Bystřice pod Hostýnem

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.