KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

O nás

Jsme velkoobchod - maloobchod v sortimentu voda - topení - plyn - koupelny s prodejnami v Kroměříži, Hulíně, Holešově a Bystřici pod Hostýnem.
Předmětem naší hlavní činnosti je prodej zboží a materiálu obchodním organizacím, montážním firmám a koncovým zákazníkům.
V našem sortimentu naleznete vše pro instalaci rozvodů vody a odpadů, kompletní nabídku zboží a materiálu pro topení a rozvody plynu a široký sortiment zboží pro vaši koupelnu.
Zakoupit u nás můžete i různé nářadí, nástroje, montážní a spojovací materiál pro realizaci prací spojených se sortimentem námi nabízeného zboží.
Některé nástroje a nářadí si u nás můžete i zapůjčit.
Na prodejnách v Kroměříži a v Holešově si můžete nechat vyhotovit grafický návrh vaší nové koupelny, kde vám zároveň naši zkušení pracovníci pomohou navrhnout celkovou koncepci koupelny i její jednotlivé prvky.

Historie firmy:

Firma KTO Haná s.r.o. je na trhu od 4.1.1995, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku jako K.T.O. Hulín s.r.o. a postupnými transformacemi prošla až do současného stavu.

Sídlo firmy a zároveň první provozovnu má KTO Haná s.r.o. již od ledna 1995 na adrese U Sv. Anny 931, 768 24 Hulín, kde se nachází prodejna a hlavní sklady.
V dubnu 2002 byla otevřena pobočka KTO Haná s.r.o. v Kroměříži na adrese Husovo náměstí 271/11, kde se nachází prodejna a koupelnové studio.
Třetí pobočka byla zřízena v Bystřici pod Hostýnem od června 2005 na adrese Novosady 451. Zde má KTO Haná s.r.o. prodejnu a sklad.
Čtvrtou pobočkou byla prodejna a sklad v Holešově na adrese Samostatnost 1348 od ledna 2010, která se v květnu 2012 přestěhovala na novou adresu Grohova 785/4.

 

Sídlo firmy a prodejna v Hulíně

KTO prodejna Hulín KTO prodejna Hulín
KTO prodejna Hulín

 

Koupelnové studio a prodejna v Kroměříži

Koupelnové studio Kroměříž

 

Prodejna a sklad v Holešově

KTO prodejna Holešov KTO prodejna Holešov

 

Prodejna a sklad v Bystřici pod Hostýnem

KTO prodejna Bystřice pod Hostýnem KTO prodejna Bystřice pod Hostýnem

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Detektory HONEYWELL HOME
Nabídka dřevěných pelet "A1"