KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Akrylátové vany a vaničky

                                                 Akrylátové vany

Rohová akrylátová vanaAkrylátové vany se vyrábí od 70. let minulého století. Materiál akrylát je velmi dobře tvarovatelný, pružný a zároveň tvrdý termoplast. Proto se z něj dají vyrábět vany téměř jakéhokoliv tvaru.

Jednou z nevýhod je jeho křehkost. Proto je důležité vany dobře a precizně umístit. A to na vanové nožičky nebo do speciálního polystyrenového lože. Ten vyplní celý prostor pod vanou. Akrylátová vana se nesmí zazdít napevno, protože neustále pracuje. U akrylátových van se velmi snadno odstraňují drobná poškození. Dodatečně je možné z akrylátové vany udělat vanu masážní.

Pokud se rozhodnete pro akrylátovou vanu, můžeme volit z několika tvarů a rozměrů. Od rohových, obdélníkových, volně stojících po asymetrické vany.

Pro větší pohodlí při koupely si můžete pořídit i doplňky k vanám. Jsou to různé podhlavníky, madla, rámy do vany a předodpadové komplety.

Akrylátové vany

 

Akrylátové sprchové vaničky

Materiál akrylát je velmi oblíbený i při výrobě sprchových vaniček. Akrylát má hladký povrch s minimální možností uklouznutí. Sprchové vaničky z akrylátu velmi dobře tlumí hluk z dopadající vody. Materiál akrylát zajišťuje stálou barevnost vaniček.

Akrylátové sprchové vaničky mohou mít výšku od 3,5 cm do 15 cm. Výjimku tvoří hluboké sprchové vaničky, které mají výšku okolo 45 cm. Můžeme tak hovořit o sprchových minivanách či sedacích sprchových vaničkách. Ty můžeme použít na sprchování i koupání malých dětí.

Vyrábí se sprchové akrylátové vaničky čtvercové, obdélníkové a čtvrtkruhové.

Akrylátové vaničky

Madlo k vaně Podhlavník

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.