KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Detektory HONEYWELL HOME

Detektory oxidu uhelantého, kouře a požární hlásiče

Oxid uhelnatý je neviditelný nepřítel, který může způsobit otravu a další zdravotní problémy. Je nebezpečný především pro děti, seniory a domácí zvířata. Otravu oxidem uhelnatým může způsobit jakýkoliv spotřebič spalující tuhá paliva. Například kotel na dřevo, uhlí, zemní plyn nebo topný olej. Příčinou může být i plynový sporák, trouba, plynový ohřívač vody, krbová kamna a krby. 

Požáry v domácnostech nejčastěji vznikají při vaření či kouření cigaret. Detekovat požár je obtížné. K požárům dochází především o víkendech či v noci. S používáním nehořlavých materiálů je detekce kouře složitější, a proto je vhodné kombinovat použití detektoru kouře s hlásičem požáru. 

Je vhodné tyto detektory instalovat v místnostech, kde je nějaký spotřebič paliva, tam kde trávíte nejvíce času a kde spíte. Tím můžete snížit riziko otravy. 

Proto Vám přinášíme novinku v našem sortimentu, a to detektory CO, kouře a požární hlásiče společnosti HONEYWELL.

Detektory řady R200C, R200S a R200H Honeywell Home splňnují všechny příslušné normy a certifikace. Jsou vhodné pro použití v domácnostech, rodinných a rekreačních domech, karavanech a obytných domech.

Detektor CO R200C Detektor kouře R200SPožární hlásič R200H

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes poptávkový formulář.

 

Detektor CO R200C

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.

Nabídka dřevěných pelet "A1"