KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Flexibilní nerezové potrubí (Flexira)

flexiraFlexira potrubí je vyráběno z chirurgické oceli. Jde o materiál s dlouhou životností, který je zároveň zdravotně nezávadný. Můžete ho připojovat bez nářadí pomocí zajišťovacího kroužku. Ten zajišťuje dokonale těsný spoj. Tím, že je nerezové potrubí flexira ohebné, se snižuje počet spojů. U jiného systému každý ohyb znamená jeden spoj. Každý spoj představuje do budoucna riziko netěsnosti.

Flexira nerezové potrubí se snadno ohýbá do požadovaného tvaru, a to pouze rukou. Může se spojovat dvěma způsoby. Potrubí flexira se spojuje přes o-kroužky nebo pomocí plochého těsnění. Pomocí plochého těsnění můžete nerezové potrubí připojovat i na potrubí z jiného materiálu, například z mědi. Tvar potrubí vlnovce zabraňuje tvorbě usazenin.vlnovec

Systém potrubí flexira je certifikovaný pro pitnou vodu, plyn i solární systémy. Použití systému flexibilního nerezového potrubí flexira (vlnovce) přináší výhodu tvorby nepřerušené dopravní trasy z bodu A do bodu B.

flexiraFlexibilní nerezové potrubí flexira se řeže pomocí řezáku s řezacím kolečkem, a to vždy v místě prohybu vlnovky. Tedy uprostřed vlny, v místě nejmenšího průměru. Nerezové potrubí flexira může být zabudováno do zdi. Spoje nemusí být přístupné z venčí, protože jsou velmi těsné a pevné. Potrubí dopojujte pomocí tvarovek, mezi které patří těsnění, spojky, přechodové spojky, t-kusy, rozdělovače, zajišťovací kroužky a další.


Soubory ke stažení


Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
V úterý 23.5.2023 v Bystřici zavřeno
Provozní doba 1.5. a 8.5. 2023
Provozní doba - Velikonoce 2023
Nabídka dřevěných pelet "A1"
Soboty 2023
Inventury 2022