KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

HONEYWELL detektory CO a hlásiče kouře

Rádi bychom našim zákazníkům představili nabídku společnosti Honeywell. Jde o detektory výskytu jedovatého CO a kouřové a teplotní hlásiče.

Společnost Honeywell dodává tři varianty hlásičů detektoru výskytu jedovatého oxidu uhelnatého (CO) ve spalinách a tři kouřové hlásiče řady X, které jsou napájené baterií. Každá varianta se liší možnostmi uživatelského rozhraní a dobou životnosti.

Všechny hlásiče a detektory Honeywell řady X lze pro zvýšení bezpečnosti bezdrátově propojit pomocí zásuvného modulu XW100 s ostatními zařízeními v domácnosti.

Detektory CO a hlásiče kouře řady X jsou optimalozovány tak, aby byly vhodné pro použití ochrany obytných objektů před CO. Jsou konstruovány tak, aby splňovaly potřeby majitelů domů a jednotlivých uživatelů. Proto firma KTO Haná s.r.o. nabízí výrobky řady X společnosti Honeywell v rámci velkých zakázek i pro bytová družstva. Na Vaši žádost zpracujeme nabídku, kdy tyto produkty můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.

 

PŘEDNOSTI VÝROBKŮ ŘADY X

  • Vysoká spolehlivost
  • Nízké celkové provozní náklady
  • Životnost a záruka 7 let (typ XC70-CS), 10 let (typ XC100-CS, XC100D-CS, XS100-CS, XS100T-CS)
  • Ochrana proti neoprávněné manipulaci
  • Snadná instalace
  • Možnost použití v běžné domácnosti
  • Snadná obsluha koncovým uživatelem
  • Výhoda krytí IP44 (možnost instalace do koupelen)

 

Chtěli bychom také upozornit na mnohaletou záruku u výrobků řady X společnosti Honeywell. Záruka trvá 7 let pro typ XC70-CS a 10 let pro typy XC100-CS, XC100D-CS, XS100-CS, XS100T-CS.

Hlásiče a i detektory řady X od společnosti Honeywell se dodávají jako kompletní škála řešení požární ochrany a detekce oxidu uhelnatého a jsou určeny pro zákazníky, kteří vyžadují pokročilé technologie.

Hlásiče CO od společnosti Honeywell můžete zakoupit na našich prodejnách v Hulíně, Kroměříži, Holešově a Bystřici pod Hostýnem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, a to telefonicky či přes poptávkový formulář. Prohlédnout si můžete i přiložený prospekt nebo přímo webové stránky společnosti Honeywell.

Honeywell detektory a hlásiče

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
DŘEVĚNÉ PELETY

Topná sezóna je tady!!! Nabízíme dřevěné pelety třídy A1.