KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

sadromodul new

Inovované předstěnové moduly Alcaplast

Inovace

Posuvný držák odpadního kolena
Nová konstrukce uchycení odpadního kolena usnadňuje jeho připevnění k rámu instalačního systému. Koleno je nyní možné vodorovně posouvat a ovlivňovat jeho hloubku vzhledem k nosnému rámu v osmi krocích až o celkových 93 mm. Je tak mnohem jednodušší připojit
různé druhy WC mís, které by jinak vyžadovaly další složité zásahy při jejich instalaci.

 

 

 

 

 

Brzda kotvicích nohou
Nově byl do profilu rámu zakomponován brzdný systém, který umožňuje jednoduše nastavit jeho potřebnou stavební výšku a teprve poté dotažením zajistit jeho konečnou fi xaci. Tím odpadá nutnost asistence druhého člověka při instalaci a zároveň se zvyšuje i přesnost instalace.

 

 

 

 

 

 

Hadička přívodu vody s o-kroužkem
Bajonetový mechanizmus umožňuje instalaci hadičky a napouštěcího ventilu bez pomoci nářadí. Vše stačí dotáhnout pouze rukou.

 

 
 
 
 

 

Nový ovládací mechanizmus
V nové řadě modulů jsme inovovali mechanizmus ovládání mezi tlačítkem a vypouštěcím ventilem. Díky sofi stikovanému systému fixace v nádržce perfektně drží. Aby se co nejvíce omezil zvukový projev tlačítka při splachování, byly šrouby přicházející do kontaktu s tlačítkem vybaveny měkkou dorazovou částí, která tlumí rázy vznikající při stlačení tlačítka.

 

 
 
 

Instalační rámeček a rukáv
U rámečku rukávu došlo ke změně v jeho upevňování k nádržce. Instalace se provádí pouhým nacvaknutím do připravených otvorů, čímž se značně urychlí doba celé instalace. Tento rámeček lze rovněž použít samostatně při instalaci systému do sádrokartonu.

Nové moduly, Renovmodul, Jádromodul a Sádromodul koupíte na našich prodejnách vč. potřebného příslušenství a doplňků.

Poptávkový
formulář

Ceny na dotaz.


Soubory ke stažení


Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Detektory HONEYWELL HOME
Nabídka dřevěných pelet "A1"