KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Kanalizační jímky a šachty

Kanalizační šachtažumpa nautilusJímka (žumpa) je betonová nebo plastová nádrž. Slouží ke shromažďování splaškových vod z domácností, provozoven a objektů, kde není možné napojení na kanalizaci či ČOV. Její obsah je nutné vyvážet fekálním vozem.

V nabídce výrobců jsou jímky na dešťovou vodu, které se využívají v kombinaci se zavlažovacím systémem. Septiky určené pro čistění odpadních vod biologickou cestou. Zde se využívá aktivních prostředků, které napomáhají rozpadu splašků. Odpadní vody se tak v septiku postupně zbavují kalu. Septiky jsou vhodné pro rekreační objekty, chaty a chalupy. Dalším nabízeným výrobkem jsou jímky přečerpávací. Pomocí nich se přečerpává splašková voda z domovních přípojek do tlakových kanalizací.

Plastové šachty zajišťují přístup do kanalizace v kanalizační síti a v přípojkách. Šachty jsou vhodné pro ruční i tlakové čištění kanalizační sítě. Je možné zvolit kanalizační šachtu, která slouží pro kontrolu a údržbu potrubního systému. Nebo vodoměrnou šachtu, která slouží k osazení vodoměru a propojovacích armatur.

Septik Vodoměrná šachta Žumpa

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.