KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Kanalizační jímky a šachty

Kanalizační šachtažumpa nautilusJímka (žumpa) je betonová nebo plastová nádrž. Slouží ke shromažďování splaškových vod z domácností, provozoven a objektů, kde není možné napojení na kanalizaci či ČOV. Její obsah je nutné vyvážet fekálním vozem.

V nabídce výrobců jsou jímky na dešťovou vodu, které se využívají v kombinaci se zavlažovacím systémem. Septiky určené pro čistění odpadních vod biologickou cestou. Zde se využívá aktivních prostředků, které napomáhají rozpadu splašků. Odpadní vody se tak v septiku postupně zbavují kalu. Septiky jsou vhodné pro rekreační objekty, chaty a chalupy. Dalším nabízeným výrobkem jsou jímky přečerpávací. Pomocí nich se přečerpává splašková voda z domovních přípojek do tlakových kanalizací.

Plastové šachty zajišťují přístup do kanalizace v kanalizační síti a v přípojkách. Šachty jsou vhodné pro ruční i tlakové čištění kanalizační sítě. Je možné zvolit kanalizační šachtu, která slouží pro kontrolu a údržbu potrubního systému. Nebo vodoměrnou šachtu, která slouží k osazení vodoměru a propojovacích armatur.

Septik Vodoměrná šachta Žumpa

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Detektory HONEYWELL HOME
Nabídka dřevěných pelet "A1"