KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

ATAG kotle

ATAG

 

V nabídce KTO Haná s.r.o. můžete najít produkty holandkého výrobce kotle ATAG. Ty patří v Holandsku k nejoblíbenějším.

Jde o kotle s vysokou úsporou a účinností. Výrobce nabízí kotle Atag ve třech sériích. Série P, QL a XL.

V případě kotlů Atag série P se jedná o uzavřený, kondenzační a modulující kotel ústředního topení s nebo bez integrovaného systému ohřevu teplé užitkové vody. Základ kotle tvoří výměník iCon, vyrobený z hladkých trubek z ušlechtilé oceli. Takto vyrobená konstrukce výměníku je odolná vůči kyselému kondenzátu, který vzniká při kondenzační technice, dochází tak k jeho minimálnímu zanášení spalinami. Kotle Atag s tímto výměníkem lépe přenáší teplo, má velmi nízkou teplotu spalin, která je do 30°C. Tato hodnota znamená vysokou míru rekuperace tepla ze spalin a dochází k menšímu opotřebení výměníku.

Díky snadné montáži a seřazení komponentů kolem výměníku je údržba kotlů Atag velmi snadná a nízkonákladová. Kotle Atag lze instalovat přímo v koupelně, protože mají ochranu před postříkáním vodou.

Kotle Atag jsou v naší nabídce již nějakou dobu, a proto jsme doplnili sortiment i o náhradní díly. Seznam běžně používaných náhradních dílů ke kotlům Atag, které máme skladem, naleznete níže pod textem, popřípadě v odkaze zde. Pokud budete mít zájem o náhradní díl ke kotli Atag, neváhejte nás kontaktovat buď přes poptávkový formulář nebo telefonicky. Zde Vám sdělíme cenu náhradního dílu a možnost jeho doručení.

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.