KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Koupelnové radiátory

otopný žebříkKoupelnové radiátory, nebo také otopné žebříky, se rozdělují podle způsobu připojení na elektrické a teplovodní. Elektrické žebříky jsou vhodné do bytů,  kde není možnost připojení na ústřední topení. Obsahují elektrickou topnou tyč, a tak můžete otopný žebřík zapojit do zásuvky, nebo přímo napevno do elektrické sítě. Teplotu regulujete manuálním nebo programovatelným termostatem.

Teplovodní otopné žebříky se zapojují přímo do topné soustavy stávajícího systému vytápění. Ovládají se ručním nebo termostatickým ventilem. Pokud použijete k otopnému teplovodnímu žebříku elektrickou topnou tyč, můžete využít obou typů připojení. V tomto případě jde o kombinované otopné žebříky. Přes zimu topíte teplovodním topením přes vytápěcí systém domácnosti a v létě využijete elektrického systému pomocí topné tyče.

Koupelnové žebříky (radiátory) mají menší objem vody, a proto se mnohem rychleji zahřejí a jsou lépe regulovatelné. Mají moderní design. Výrobci nabízejí bílé, nerezové, chromové i barevném provedení žebříků. Koupelnové radiátory mohou mít oblý (prohnutý profil) nebo rovný tvar. Vyrábí se v různých výškách a šířkách s krajním i středovým připojením.

Pro koupelnové žebříky si můžete dokoupit příslušentví. To tvoří držáky, háčky a sušáky ručníků. Není totiž vhodné sušit například ručníky přímo na topném tělese. Často pak dochází k popraskání povrchové úpravy a rezavění žebříku.

Otopný žebřík upevněný v prostoru Otopný žebřík bílý Otopné těleso chrom příslušenství

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.