KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Koupelnový nábytek

nabytekKoupelnový nábytek je nedílnou součástí koupelny. Musí splňovat nároky na rozdílné teploty v místnosti, vlhkost a vodní páry. Je důležité, aby měl dostatek úložného prostoru a byl pro uživatele pohodlný při každodenním používání.

O tom, kde jaký kus koupelnového nábytku umístíte, je vhodné uvažovat již při návrhu koupelny. Grafický návrh koupelny Vám můžeme vyhotovit na pobočce v Kroměříži. Nábytek by měl ladit s kompletním vybavením koupelny, bateriemi a zařizovacími předměty.

Koupelnový nábytek může být zavěšený na stěně kousek nad zemí. Takto umístěný koupelnový nábytek usnadní úklid. Další možností je pořídit koupelnový nábytek postavený na nožičkách na zemi či na pevném soklu.

Koupelnový nábytek tvoří skříňka pod umyvadlo, různé vysoké a nízké skříňky, závěsné galerky, skříně s prádelními koši, se šuplíky, poličkami a další.

Současným módním trendem je minimalistický, vzdušný a odlehčený koupelnový nábytek. Výrobci upouští od úchytek a zvýrazňují tak celistvou plochu nábytku. Častěji se využívá systém otvírání "push open". Tzn. při zmáčknutí šuplík vyjede a při opětovném stlačení zajede zpět.

Nábytek Medieana Nábytek Pulse Nábytek dekor dřevo Nábytek Intedoor

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.