KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Obklady a dlažby do interiéru

Obklady a dlažby tvoří kompletní vzhled koupelny, toalety, kuchyně a dalších místností. V nabídce jsou obklady různých rozměrů, od malých 10 x 10 cm až po velkoplošné. Různé barevné provedení, napodobeniny kamene a dřeva. Obklady mohou být hladké, lesklé, matné či s texturou.

Je zažitým pravidlem, že do malé koupelny a malých prostor patří malé obklady, naopak do velké koupelny velké. Ale to již neplatí. I do malé koupelny či za kuchyňskou linku můžete umístit velké kachličky. Ty naopak opticky zvětší prostor. U jednobarevných a hladkých obkladů není vhodné kombinovat různé šarže (balení). Barevnost by nemusela sedět. Naopak, pokud volíte obklady strukturované, napodobeniny dřeva či kamene, míchání šarží (balení) napomáhá docílení přirozenějšího vzhledu. Pěkné prolínání a stínování struktury.

Pokud potřebujete obkládat zaoblené tvary, je vhodné použít mozaiku. Na výběr je mozaika kamenná, skleněná i keramická. Mozaika je nalepena na montážní síťce, která usnadňuje obkládání. Lze využít také tzv. rektifikované dlaždice o rozměrech 45 x 45 cm, 60 x 60 cm a 80 x 80 cm. Ty se efektně pokládají s minimální spárou. Doporučeno je 2 mm.

mozaiky

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.