KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Obklady a dlažby do interiéru

Obklady a dlažby tvoří kompletní vzhled koupelny, toalety, kuchyně a dalších místností. V nabídce jsou obklady různých rozměrů, od malých 10 x 10 cm až po velkoplošné. Různé barevné provedení, napodobeniny kamene a dřeva. Obklady mohou být hladké, lesklé, matné či s texturou.

Je zažitým pravidlem, že do malé koupelny a malých prostor patří malé obklady, naopak do velké koupelny velké. Ale to již neplatí. I do malé koupelny či za kuchyňskou linku můžete umístit velké kachličky. Ty naopak opticky zvětší prostor. U jednobarevných a hladkých obkladů není vhodné kombinovat různé šarže (balení). Barevnost by nemusela sedět. Naopak, pokud volíte obklady strukturované, napodobeniny dřeva či kamene, míchání šarží (balení) napomáhá docílení přirozenějšího vzhledu. Pěkné prolínání a stínování struktury.

Pokud potřebujete obkládat zaoblené tvary, je vhodné použít mozaiku. Na výběr je mozaika kamenná, skleněná i keramická. Mozaika je nalepena na montážní síťce, která usnadňuje obkládání. Lze využít také tzv. rektifikované dlaždice o rozměrech 45 x 45 cm, 60 x 60 cm a 80 x 80 cm. Ty se efektně pokládají s minimální spárou. Doporučeno je 2 mm.

mozaiky

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Detektory HONEYWELL HOME
Nabídka dřevěných pelet "A1"