KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Ocelové vany a vaničky

                                                                            Ocelové vany

Ocelová vanaOcelové vany se vyrábí lisováním smaltu. Jde o vany s velmi odolným povrchem vůči čistících prostředků. Smaltované vany mají dlouhou životnost, vynikají dlouhodobou barevnou stálostí, vysokou hygienou. Na trhu najdete i dražší varianty ocelových van. Důvodem je náročnost při výrobě různých tvarů rohových a asymetrických van. Popřípadě požadavek zákazníka mít masážní ocelovou vanu. Masážní systém nelze doplnit dodatečně. Zákazník si musí zakoupit pouze vanu, která již tento systém obsahuje od výroby.

smalt

Ocelové smaltované vany se vyrábí ze smaltu od rozměru 2 cm po 3,5 cm. Tím se pozná i kvalitnější ocelová vana.

Vany z tohoto materiálu velmi rychle ochladí napuštěnou vodu. V případě poškození povrchu, je třeba celou vanu přesmaltovat. Samltovaná ocelová vana se může pevně zazdít. Nereaguje na změnu teploty jako akrylátová vana.

 

Ocelové sprchové vaničky

smaltovaná sprchová vanička

Stejně tak si můžete pořídit smaltovanou sprchovou vaničku. Vlastnosti smaltu jsou stejné jako u vany. Smaltované sprchové vaničky se vyznačují robustností a mechanickou odolností. Sprchové vaničky jsou opatřeny protiskluzovou úpravou, a to různými prolisy. Tato povrchová úprava přispívá k bezpečnosti při sprchování. Zvolit si můžete od čtvrtkruhové, čvercové, pětiúhelníkové až po sprchu s vaničkou v úrovni podlahy.Smalt vanička v podlaze

Pro moderní design sprchového koutu a celé koupelny jsou v nabídce také smaltové sprchové vaničky výrobce Kaldewei.  Jde o plochou sprchovou vaničku s odtokem integrovaným ve stěně.  Design vaničky je podtržen bezespárovým zabudováním. Tato ocelová sprchová vanička se vyrábí ve třinácti rozdílných rozměrech.

Náhled zabudování sprchové vaničky Náhled

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.