KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Podlahové vpusti a odtokové žlaby

Podlahová vpustPodlahová vpust

Podlahová vpust je vhodná pro vnitřní i venkovní použítí. Slouží jako místní odvodnění podlahových ploch. Důležitý je výběr podle využití. Rozlišuje se mezi pravidelným používáním ve sprchách a na místech s trvalým oplachem. Podlahová vpust se prodává s vodní hladinou (mokrá zápachová uzávěrka) nebo suchá (suchá zápachová uzávěrka). Pro občasné používání volíme podlahovou vpust. Vpust nákres

 

Na obrázku vidíte příklad podlahové vpusti do interiéru, s bočním vývodem. Je vyrobená z polypropylénu, mřížka je nerezová.

 

 

Podlahový žlabPodlahový žlab

Odtokové žlaby jsou určené také pro venkovní i vnitřní zabudování. Do interiéru volíte podlahový žlab podle toho, kde jej chcete umístit. Podlahový žlab může být umístěn do rohu, ke zdi či do prostoru. Odtokový žlab je vhodný tam, kde potřebujete bezbarierový přístup. Jde o alternativu sprchové vaničky, vhodné do sprchového koutu na míru. Nejste tak limitováni rozměrem srpchové vaničky. Pro časté používání a vyšší průtok volíme odtokový žlab.

 

Nákres žlabu

Na obrázku je podlahový žlab se svislým odtokem a roštem.  Jde o výškově stavitelný rošt, žlab je vyroben z nerezové oceli. Stavební výška od 85 mm. Tento žlab zaručuje 100% vodotěsnost, protože sifon je spojen se žlabem. Díky dvěma komorám u sifonu je u žlabu zajištěn vysoký průtok.

Rošty pro podlahové žlaby

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.