KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Průtokové ohřívače

Průtokový ohřívač EIL 3 TrendPrůtokové ohřívače jsou prostorově nenáročné. Ohřívače jsou nabízeny v několika velikostech, od mini až po běžnou velikost. Menší provedení jsou vhodná pro umístění přímo pod umyvadlo a dřez. A proto se nejčastěji montují do chat a chalup. Zde totiž nepotřebujete teplou vodu neustále a ve velkém množství. Ve větším provedení se využívají průtokové ohřívače pro rodinné domy a kanceláře, kde je spotřeba vody vyšší a častější.

Průtokový ohřívač je speciálně konstruovaný přístroj s topným tělesem, kterým protéká voda. V průtokovém ohřívači se voda ohřívá pouze v okamžiku, kdy ji potřebujete. Proto jsou umístěny v blízkosti odběrného místa. Instalací těchto průtokových ohřívačů se snižuje i spotřeba vody. Teplá voda teče v podstatě okamžitě. Nedochází tedy k tepelným ztrátám. Výkon průtokového ohřívače volíme dle potřebného množství protékající vody ohřáté na stanovenou teplotu.

Průtokový ohřívač DHB-E11/13 LCD

Při výběru průtokového ohřívače můžete volit mezi dvěma variantami. A to průtokové ohřívače tlakové či beztlakové. Beztlakové ohřívače lze připojit pouze ke speciální beztlakové výtokové armatuře (vodovodní baterii). Beztlakové průtokové ohřívače mají výkon do 6 kW. Naproti tomu jsou průtokové ohřívače tlakové, které jsou trvale připojeny k vodovodnímu řádu. Jejich výkon je do 30 kW.

 

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.