KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Průtokové ohřívače

Průtokový ohřívač EIL 3 TrendPrůtokové ohřívače jsou prostorově nenáročné. Ohřívače jsou nabízeny v několika velikostech, od mini až po běžnou velikost. Menší provedení jsou vhodná pro umístění přímo pod umyvadlo a dřez. A proto se nejčastěji montují do chat a chalup. Zde totiž nepotřebujete teplou vodu neustále a ve velkém množství. Ve větším provedení se využívají průtokové ohřívače pro rodinné domy a kanceláře, kde je spotřeba vody vyšší a častější.

Průtokový ohřívač je speciálně konstruovaný přístroj s topným tělesem, kterým protéká voda. V průtokovém ohřívači se voda ohřívá pouze v okamžiku, kdy ji potřebujete. Proto jsou umístěny v blízkosti odběrného místa. Instalací těchto průtokových ohřívačů se snižuje i spotřeba vody. Teplá voda teče v podstatě okamžitě. Nedochází tedy k tepelným ztrátám. Výkon průtokového ohřívače volíme dle potřebného množství protékající vody ohřáté na stanovenou teplotu.

Průtokový ohřívač DHB-E11/13 LCD

Při výběru průtokového ohřívače můžete volit mezi dvěma variantami. A to průtokové ohřívače tlakové či beztlakové. Beztlakové ohřívače lze připojit pouze ke speciální beztlakové výtokové armatuře (vodovodní baterii). Beztlakové průtokové ohřívače mají výkon do 6 kW. Naproti tomu jsou průtokové ohřívače tlakové, které jsou trvale připojeny k vodovodnímu řádu. Jejich výkon je do 30 kW.

 

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.

Nabídka dřevěných pelet "A1"