KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Spárovací hmoty, lepidla, tmely a další

Spárovací hmotaSpárovací hmoty slouží k vyplnění spár (mezer) mezi kachličkami. Na trhu jsou v mnoha barevných odstínech. Spárovací hmotu je většinou vhodné volit v odstínu obkladů. Naopak na dlažby je vhodnější volit spáru šedou či světle šedou. Vyrábí se již spárovací hmoty, které jsou omyvatelné, stálé a lépe se udržuje jejich původní vzhled. Jde o tzv. epoxidové spárovací hmoty. V nabídce výrobců již najdete i spárovací hmoty antibakteriální s protiplísňovou úpravou.Protiplísňová spárovací hmota

Pro zatmelení sádrokartonových desek, na vyrovnávání a přetmelení omítek, stěrkování prefabrikovaných konstrukcí se používají různé tmely. Můžete zvolit sádrové či pastózní tmely. Vybíráte mezi základním spárovacím tmelem, který je určený pro základní tmelení a přetmelení. A mezi dokončovacími tmely, určenými pro přetmelení základního tmele.

K lepení obkladů, dlažeb, umělého kamene a dalších obkladových materiálů se používá lepidlo. V nabídce jsou lepidla obsahující chemické přísady nebo bez nich. Důležité je vědět, zda budete používat lepidlo v interiéru či exteriéru. Existují ale i univerzální lepidla, jak dovnitř, tak ven. Vědět, jaké vlastnosti má povrch, na který budete lepit. Zda je hodně nasákavý nebo nenasákavý. Pro exteriéry je vhodné použít lepidla mrazuvzdorná.

Lepidlo        Penetrace             Silikon

            Lepidlo                          Penetrace                   Silikon

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.