KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Umyvadla a umývátka

Klasické umyvadloUmyvadla se vybírají tak, aby jeho každodenní používání bylo pohodlné. Vzhledem k tomu, jak budete umyvadlo používat, volíte materiál, ze kterého je vyrobeno. Můžete si vybrat klasické keramické umyvadlo, z litého mramoru, kamenné i skleněné. Pokud si některé ženy barví vlasy sami doma a přímo v umyvadle, určitě je pro ně vhodné klasické keramické umyvadlo.

Vzhled koupelny dotváří způsob umístění umyvadla. Mohou to být umyvadla zápustná shora nebo zespodu do umyvadlové desky, polozápustná do umyvadlové desky, tzn. že je zapuštěno jen částečně. Dále pak umyvadlová mísa jen elegantně postavená na desce, dvojumyvadla. Asymetrická umyvadla, která jsou vhodná do malých koupelen, pro umístění do rohu. Nábytková umyvadla, tzv. 2 v 1, kdy je umyvadlo zabudované přímo do nábytku. Je jeho součástí a tvoří komplet s úložným prostorem. Lze zakoupit i umyvadla pro handicapované, či volně stojící umyvadla na noze (sloupu), otočná umyvadla do bytových jader.

Pokud máte málo prostoru, zvolíte menší formu umyvadla, tedy umývátko. A ty jsou půlkulatá, hranatá, rohová. Jsou vhodná především na wc, do prádelen, malých koupelen a do technických místností.

Umyvadlo na desku Rohové umyvadlo Dvojumyvadlo Kamenné umyvadlo nerez umyvadlo

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
V úterý 23.5.2023 v Bystřici zavřeno
Provozní doba 1.5. a 8.5. 2023
Provozní doba - Velikonoce 2023
Nabídka dřevěných pelet "A1"
Soboty 2023
Inventury 2022