KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Vany a vaničky z litého mramoru

                                                      Vany z litého mramoru

Vana z llitého mramoruLitý mramor se stává stále oblíbenějším materiálem. Vany z litého mramoru jsou tvořeny směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Vany z litého mramoru se vyznačují dlouhou životností, tvarovou stálostí, vysokou pevností, výbornou tepelnou izolací, zvukovou izolací, ale také vysokou cenou.

Jsou určeny především pro ty, kteří dávají přednost preciznosti, kvalitě a pohodlí. Můžete si vybrat vany z litého mramoru volně stojící, určené do velkých a prostorných koupelen. A vany rohové, oválné, asymetrické a v neposlední řadě i obdélníkové.

Vany z litého mramoru

 

Sprchové vaničky z litého mramoru

vanička z litého mramoruZ litého mramoru se vyrábí také sprchové vaničky. Jejich design podporuje čistotu vzhledu. Mají protiskluzovou úpravu, která zajišťuje bezpečnost při sprchování nebo jsou hladké a podporují tak moderní vzhled. Vaničky jsou materiálově odolné, protože litý mramor je kompozitní litá směs dolomitu a pryskyřice. Jsou využívány nejen v koupelnách domácností, ale také v lázních, na bazénech, hotelech atd.

Můžete si vybrat sprchovou vaničku čtvrkruhovou, čtvercovou, obdélníkovou a další. Ke sprchovým vaničkám z litého mramoru můžete použít čelní panel nebo podezdít. Některé z vaniček jsou určeny i k zapuštění do podlahy. Standardní provedení sprchových vaniček z litého mramoru je bílé, ale je možné i barevné provedení dle vzorníků barev.

sprchové vaničky litý mramor

Vanička z litého mramoru Vanička litý mramor

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
ZAHRADNÍ PROGRAM

JARO JE TADY!

Začíná zahradní sezóna.

Nabízíme Vám sortiment zahradního programu.

Zakoupit jej můžete na naših prodejnách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

AKČNÍ CENA NA WC KOMBI

WC kombi s vodorovným a spodním odpadem.