KTO Haná s.r.o., U sv. Anny 931, 768 24 Hulín

Vany a vaničky z litého mramoru

                                                      Vany z litého mramoru

Vana z llitého mramoruLitý mramor se stává stále oblíbenějším materiálem. Vany z litého mramoru jsou tvořeny směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Vany z litého mramoru se vyznačují dlouhou životností, tvarovou stálostí, vysokou pevností, výbornou tepelnou izolací, zvukovou izolací, ale také vysokou cenou.

Jsou určeny především pro ty, kteří dávají přednost preciznosti, kvalitě a pohodlí. Můžete si vybrat vany z litého mramoru volně stojící, určené do velkých a prostorných koupelen. A vany rohové, oválné, asymetrické a v neposlední řadě i obdélníkové.

Vany z litého mramoru

 

Sprchové vaničky z litého mramoru

vanička z litého mramoruZ litého mramoru se vyrábí také sprchové vaničky. Jejich design podporuje čistotu vzhledu. Mají protiskluzovou úpravu, která zajišťuje bezpečnost při sprchování nebo jsou hladké a podporují tak moderní vzhled. Vaničky jsou materiálově odolné, protože litý mramor je kompozitní litá směs dolomitu a pryskyřice. Jsou využívány nejen v koupelnách domácností, ale také v lázních, na bazénech, hotelech atd.

Můžete si vybrat sprchovou vaničku čtvrkruhovou, čtvercovou, obdélníkovou a další. Ke sprchovým vaničkám z litého mramoru můžete použít čelní panel nebo podezdít. Některé z vaniček jsou určeny i k zapuštění do podlahy. Standardní provedení sprchových vaniček z litého mramoru je bílé, ale je možné i barevné provedení dle vzorníků barev.

sprchové vaničky litý mramor

Vanička z litého mramoru Vanička litý mramor

Více zde 

Potřebujete montáž? Kontaktujte nás!

NEPŘEHLÉDNĚTE
Detektory HONEYWELL HOME
Nabídka dřevěných pelet "A1"